Top

Online Konferans

Arzu TUNA

       1977 yılında İzmir’de doğan Arzu TUNA, 1999 yılı Dokuz Eylül Üniversitesi, Hemşirelik Yüksekokulu, Hemşirelik Bölümü mezunudur.

       2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi yüksek lisansını, 2007 yılında da  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde doktora eğitimini tamamlamıştır.

        Akademik hayatına 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi, Hemşirelik Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak başlayan Arzu TUNA, 2012 yılında Doçent, 2017 yılında Profesör unvanı almıştır.

       Arzu TUNA, «Hasta eğitimi", "Beyin fırtınası”, «Cerrahi Komplikasyonları ile Başa Çıkma", «Öğrenci Öğretimi", «Kanser", «Hasta Bakım Hizmetlerinde Değişim«, ‘’ Meme kanseri farkındalığını yönelik online eğitim’’  konularında çalışmalar yapmaktadır. Uluslararası ve ulusal düzeyde çok sayıda makale, kitap editörlüğü, kitap bölümü ve tebliği vardır.

       Arzu TUNA, Yürütücülüğünü üstlendiği 1 adet Teknofeste finalist olduğu proje, Meme kanseri Beyin tümörlü hastalara danışmanlık hizmetini yüz yüze ve telefon hemşireliği ile yürüttüğü projeleri ve 3 adet BAP projesi bulunmaktadır.

       Prof. Dr. Arzu TUNA, 14 yüksek lisans öğrencisi yetiştirmiştir.

       Kendisi Dokuz Eylül Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Sanko Üniversitesinde öğretim üyesi olarak çalışmış, Finlandiya Nova Üniversitesinde misafir öğretim üyesi olarak bulunmuştur. 3 ay Birmingham İngiltere de Spire Little Hospital üniversitesinde gözlemci hemşire olarak çalışmıştır.

       Çalıştığı çeşitli üniversitelerde bölüm başkanlığı, Dekan yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir.

       Bilimsel çalışmaları dolayısı ile aldığı bir çok ödül bulunmaktadır.

       Halen İzmir Tınaztepe Üniversitesinde Hemşirelik Bölümünde Öğretim üyesi olarak çalışmakta; bekar ve bir çocuk annesidir.

Yer

Hibrit Online
Toros Üniversitesi / Mersin / Türkiye

Telefon

(+90) 555-4770066 /Whatsapp
(+90) 530 638 70 17 /Whatsapp

Mail

contact@holistence.com
events@holistence.com