Top

Online Konferans

Genç Araştırmacılar Oturumu

GENÇ ARAŞTIRMACILAR OTURUMLARI

Konferansımızda, belirtilen temalar kapsamında çalışmalar yapan ve yüksek lisans veya doktora öğrenimlerine devam eden araştırmacıların da sunumlarını gerçekleştirebilecekleri özel oturumlar düzenlenecektir. Böylece, akademik hayatın başlangıcında yer alan araştırmacıların kendilerini ifade edebilecekleri ve çalışma alanlarına katkı sağlayabilecekleri bir ortam sağlanmış olacaktır.

Bu kapsamda çalışmalarını sunacak tüm araştırmacıların (sunulan çalışmada isimleri olan) yüksek lisans veya doktora eğitimlerine devam ediyor olması gerekmektedir.

Genç Araştırmacılar oturumları kapsamında sunulacak bildiriler arasında da ayrıca “En Inovatif Genç Araştırmacı Bildirisi” seçilecektir. Seçilen bildiri sahibine ödül sertifikası takdim edilecektir. 

Genç Araştırmacılar oturumlarında bildiri sunacak araştırmacılar için katılım ücreti 25 Dolar olup konferansa ilişkin tüm imkanlardan yararlanabilecektir.İkinci sunulan bildiri ücretsiz olup bir yazar konferansa en fazla iki bildiri sunabilecektir. 

Bu kapsamda bildirilerini sunacak araştırmacıların, aynı sistemden üzerinden bildirilerini yüklemeleri ve tema seçiminde “Genç Araştırmacılar” başlığını işaretlemeleri gerekmektedir.

Akademik kariyerinin başındaki tüm araştırmacıları aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

İletişim Bilgileri
  • Holistence Academy Ar-Ge Yazılım Yayıncılık Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi
  • +90 555 477 0066
    +90 533 256 1632
  • contact@holistence.com
    events@holistence.com

Yer

Hibrit Online
Toros Üniversitesi / Mersin / Türkiye

Telefon

(+90) 555-4770066 /Whatsapp
(+90) 530 638 70 17 /Whatsapp

Mail

contact@holistence.com
events@holistence.com